Partnerzy

 

SPONSORZY

 

Jedna z największych spółek informatycznych w Polsce. Zajmuje się dostawą biznesowych rozwiązań IT obsługująca relacje z klientami, optymalizująca działalność firmy oraz procesy biznesowe. Comarch dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej oraz utilities, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Założona przez profesora AGH Janusza Filipiaka i jego studentów.

 

Jest firmą inżynierską działającą na międzynarodowym rynku telekomunikacji od ponad 20 lat. Świadczy usługi outsourcingu, consultingu, dostarcza rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, komunikacji M2M (machine to machine), UX (user experience), aplikacji dla sektora medycznego, finansów i bankowości oraz rozwiązań dla biznesu. Ericpol posiada 3 biura w Polsce i 3 centra produkcyjne na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji

 

ING jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma wywodzi się z Holandii, a obecnie działa w ponad 40 krajach na całym świecie. W Polsce funkcjonuje m.in. poprzez ING Bank Śląski będącym jednym z największych polskich banków oferujący swoje usługi klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym.

 

 

PARTNERZY TECHNICZNI

 

Fibertech Networks to miejska sieć światłowodowa w Krakowie. Świadczy najwyższej jakości usługi dla Biznesu i Operatorów Telekomunikacyjnych z zapewnieniem gwarancji SLA.

 

Proidea jest niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. Zajmuje się organizacją profesjonalnych, technicznych konferencji oraz szkoleń w branży IT.

 

Warsztat Robotów to projekt stworzony i realizowany przez inżynierów Akademii Górniczo-Hutniczej, którzy próbują zaszczepić w najmłodszych zafascynowanie nowymi technologiami, robotyką, programowaniem.

 

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 

Jest firmą mającą na celu wykorzystanie i promowanie nowoczesnych technologii z dziedziny projektowania CAD. Zajmującą się tworzeniem prototypów, skanowaniem przestrzennym oraz konstrukcją i rozwojem projektów CAD.

 

Wydawnictwo specjalistyczne zajmujące się publikacją literatury z zakresu informatyki, biznesu czy beletrystyki. W trakcie swojej blisko 20-letniej działalności oddało w ręce czytelników około 3500 publikacji.

 

 

PATRONI MEDIALNI 

  • This logo of ITP
  • This logo of BEC
  • This logo of AMPM
  • This logo of AMPM